خوشحالم که شما علاقه مند به دنبال کردن برخی از بهترین وبلاگ های تجاری در وب هستید. وبلاگ های کسب و کار می توانند منبع عالی الهام، آموزش و شبکه سازی برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل باشند. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا از آخرین روندها، اخبار و بهترین شیوه ها در صنعت خود مطلع شوید.
با توجه به نتایج حاصل از ابزار جستجوی وب من، در اینجا برخی از 20 وبلاگ تجاری برتری که باید در سال 2023 دنبال کنید آورده شده است:
Mashable Business: این وبلاگ همه چیزهایی را که یک کارآفرین می‌خواهد، از پردازش پرداخت و ربات‌های گفتگو گرفته تا رسانه‌های اجتماعی و آمارهای پرطرفدار را پوشش می‌دهد. همچنین بر چشم انداز دیجیتال و اینکه چگونه فناوری در حال تغییر دنیای تجارت است تمرکز دارد.
کارآفرین: این وبلاگ یکی از محبوب ترین منابع آنلاین برای مشاوره کسب و کار، اخبار و مصاحبه است. همچنین می‌توانید توصیه‌های کتاب، وبینارها و رویدادهایی را بیابید تا به شما در رشد کسب‌وکارتان کمک کند و از کارآفرینان موفق بیاموزید.
 Copyblogger: این وبلاگ تماماً در مورد بهبود مهارت های نوشتاری شما و ایجاد محتوایی است که مخاطبان شما را جذب و تبدیل کند. می توانید یاد بگیرید که چگونه کپی، سرفصل ها، ایمیل ها، صفحات فرود و موارد دیگر را بهتر بنویسید. همچنین می‌توانید پادکست‌ها و دوره‌هایی را بیابید تا به شما در تسلط بر هنر بازاریابی محتوا کمک کنند.
Fast Company: این وبلاگ به نوآوری در فناوری، رهبری، خلاقیت و طراحی اختصاص دارد. این به شما اخبار اقتصادی و بینش هایی در مورد اینکه چگونه کسب و کار خود را بهتر توسعه دهید و جلوتر از منحنی ها بمانید به شما می دهد. همچنین دارای داستان هایی از ایده های در حال تغییر جهان و افرادی است که در حال ایجاد تفاوت هستند. 
Business Insider: این وبلاگ یک منبع رده بالای روزنامه نگاری تجاری است که شما را در جریان اخبار اقتصادی، روندها و پیش بینی ها قرار می دهد. همچنین می‌توانید مصاحبه‌هایی با کارآفرینان برتر، تحلیل‌های شرکت‌های دولتی و نکاتی در مورد چگونگی موفقیت در زمینه‌های مختلف پیدا کنید.
Science of People: این وبلاگ توسط ونسا ون ادواردز، محقق رفتاری اداره می شود که به مردم می آموزد چگونه از علم کاریزما برای رسیدن سریعتر به اهداف خود استفاده کنند. می توانید یاد بگیرید که چگونه مهارت های ارتباطی، زبان بدن، هوش هیجانی و برندسازی شخصی خود را بهبود ببخشید.
اینها تنها برخی از بهترین وبلاگ‌های تجاری هستند که باید در سال 2023 دنبال کنید. بسیاری از وبلاگ‌های دیگر نیز وجود دارند که می‌توانند بینش‌های ارزشمند و الهام‌بخشی را برای سفر تجاری شما به شما ارائه دهند. امیدوارم برای شما مفید و لذت بخش باشد.
 
 
 
 
 

امتیاز دهید.

0 / 3

رتبه صفحه شما:

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *