ایده هایی برای ساخت اپلیکیشن موبایل

ایده هایی برای ساخت اپلیکیشن موبایل 

در این مقاله به برخی از ایده های خلاقانه برای ساخت اپلیکیشن موبایل می پردازیم. یکی از رشته های پرطرفدار در بازار اپلیکیشن های موبایل، آموزش است. شما می توانید یک اپلیکیشن آموزشی برای هر موضوع و سطح دانش بسازید. برخی از مثال های موفق در این زمینه عبارتند از:

[دولینگو] (آموزش زبان خارجی)، [کورسرا] (آموزش دوره های دانشگاهی)، [سولولر] (آموزش ریاضیات و علوم) و [مدارس] (آموزش برنامه نویسی).

شما می توانید با تحقیق در بازار و شناسایی نیازهای آموزشی مخاطبان خود، یک اپلیکیشن آموزشی منحصر به فرد طراحی کنید. دیگر رشته ای که در بازار اپلیکیشن های موبایل رونق دارد، سلامت و تناسب اندام است. شما می توانید یک اپلیکیشن سلامت و تناسب اندام برای کمک به کاربران خود در رسیدن به اهداف خود بسازید. برخی از مثال های موفق در این زمینه عبارتند از:

[فابولس] (تغییر عادات زندگی)، [فیرست] (تمرینات خانگی)، [کالورِ] (شمارش کالری) و [هِدسِپِس] (آرامش ذهن).

شما می توانید با بررسی نقاط قوت و ضعف رقبای خود و استفاده از فناوری های جدید مانند سنسورها، داده های سلامت و هوش مصنوعی، یک اپلیکیشن سلامت و تناسب اندام جذاب و کارآمد طراحی کنید. گاهی اوقات شما نمی خواهید چیز جدید بخرید، بلکه محصولات خود را با دیگران مبادله کنید یا از آنها استفاده مشترک داشته باشید. در این صورت شما می توانید از اپلیکیشن های بازارچه استفاده کنید.

این اپلیکیشن ها به شما امکان می دهند که محصولات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، بفروشید یا بخرید.

برخی از مثال های موفق در این زمینه عبارتند از:

[دیوار] (خرید و فروش کالا)، [اسنپ] (سرویس حمل و نقل)، [تسک ربیت] (خدمات خانگی) و [آیربیانبی] (اجاره خانه).

شما می توانید با تعریف یک بازارچه جدید برای یک نوع محصول یا خدمات خاص، یک اپلیکیشن بازارچه موفق طراحی کنید. این فقط برخی از ایده های برای ساخت اپلیکیشن موبایل بودند. شما می توانید با تحقیق بیشتر و خلاقیت بالاتر، اپلیکیشن های جدید و منحصر به فرد بسازید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

اپلیکیشن مدیریت ساختمان

امتیاز دهید.

0 / 3

رتبه صفحه شما:

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *